Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)
Prowadząca
Monika Jakubczyk
Scenariusz
Monika Jakubczyk
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group sp. z o.o.
Gatunek
podróżniczy, turystyczny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Gmina Damnica

Zwiedziliśmy atrakcje i piękne krajobrazy gminy Damnica. To wyjątkowe miejsce dla amatorów wypoczynku wśród nienaruszonej natury. Wybraliśmy sie na spacer z leśnikami, obejrzeliśmy jak wyglądają spływy kajakowe rzeką Łupawą i sprawdziliśmy z bliska, jak wysoki jest historyczny most na tej rzece. Wraz z dyrektorem fabryki frytek zwiedziliśmy wszystkie hale produkcyjne i okazało się to być naprawdę interesujące. A jak działa tartak? Gmina Damnica to piękna okolica, o której powstała nawet piosenka. Więcej dowiecie się z odcinka.

Monika Jakubczyk

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook