Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 3. Sezon 1.

Prowadzący
Piotr Małecki
Zdjęcia
Bohumil Trunečka, Rafał Nowakowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
16
Gatunek
rozrywkowy, celebirty show

Zdrowa żywność

Pamiętacie czasy, gdzie każdemu drugiemu daniu towarzyszyły ziemniaki, a każda mniejsza lub większa okazja do spożycia alkoholu wiązała się z zakupem piwa lub wódki? Oczywiście dla niektórych ta sytuacja wciąż jest teraźniejszością, ale faktem jest, że Polacy zamienili ziemniaki na ryż i makarony, a kaloryczne alkohole na nieco lżejsze wino. Zmiana ta nastąpiła na całej linii kultury żywienia. Bardziej dbamy o to kiedy i jak często jemy, regularnie spoglądamy na tabelę kalorii i coraz liczniej chodzimy na siłownię, czy fitness. Właśnie o tym i o wielu innych rzeczach porozmawialiśmy z naszymi gośćmi w trzecim odcinku programu Pomorski Live Cooking, który zrealizowaliśmy w Galerii Szperk! Ze zdrową żywnością powalczy między innymi Bartosz 'Hulk' Chyrek. Przesmacznie zapraszamy!

pomorska.TV

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook