Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 1. Sezon 1.

Prowadzący
Piotr Małecki, Krzysztof Szulborski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka, Łukasz Bartosiak, Robert Rozmus
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
16
Gatunek
kulinarny, celebrity show
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Świąteczne potrawy regionalne

Rok oczekiwań, gorączka zakupów i cała masa gimnastyki w kuchni, to stały scenariusz każdych świat Bożego Narodzenia. A co potem? Jak zawsze powiemy "święta, święta i po świętach". Z tego prostego powodu postanowiliśmy wydłużyć okreś świąteczny i rozpocząć kulinarne zmagania nieco wcześniej. Choinka w Galerii Manhattan bogato przystrojona, więc tuż u jej stóp zorganizowaliśmy prezenty dla klientów w postaci degustacji świątecznych potraw regionalnych. Jednym ze Świętych Mikołajów imprezy, rozdającym pyszności - zresztą własnoręcznie przyrządzone - był Artur Siódmiak, wicemistrz świata w Piłce Ręcznej. Przesmacznie zapraszamy! 

pomorska.TV

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook