Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 4. Sezon 1.

Prowadzący
Piotr Małecki
Zdjęcia
Bohumil Trunečka, Rafał Nowakowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
18
Gatunek
rozrywkowy, celebirty show
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Potrawy wielkanocne

Kolejne święta tuż tuż, więc przygotowaliśmy dla Was kolejne wydanie programu Pomorski Live Cooking, tym razem w stylu Wielkanocnym. Z czym Wam się kojarzy to święto? Większości ze święconką, kolorowymi jajkami, zajączkiem, ale czy ze specjalnymi potrawami z wyjątkiem wspomnianych wcześniej jajek? Okazało się, że niektórzy nasi goście również mieli z tym problem. Tym razem za kuchennym stołem stanął rugbysta gdańskiej Lechii oraz mistrz świata ... morsów. A co zawitało na stole? Pieczona kaczka, rolada z łososia, faszerowane jajka i sernik. Brzmi smacznie i odrazu odświeża pamięć a propos menu wielkanocnego, prawda? Przesmacznie zapraszamy! Ugościł nas Park Handlowy Matarnia. 

pomorska.TV

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook