Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 2. Sezon 1.

Prowadzący
Piotr Małecki, Krzysztof Szulborski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka, Łukasz Bartosiak, Robert Rozmus
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
16
Gatunek
kulinarny, celebirty show
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Menu karnawałowe

Tradycja karnawałowa we współczesnej Polsce jest dość skromna. Bardzo wielu doszukuje się przyczyn tego zjawiska w fakcie, że Polska zniknęła z map europy w okresie, w którym najbardziej ukształtowały się te zwyczaje. Nie mieliśmy więc zbyt wielu powodów do świętowania, potem nastąpił okres wojen i głęboki komunizm, a średniowieczny zwyczaj dawno wygasł. Z misją kultywowania tej radosnej tradycji zorganizowaliśmy drugi ewent właśnie w duchu karnawałowego szaleństwa kulinarnego. W tym trudnym przedsięwzięciu pomogli nam Rugbyści Gdańskiej Lechii. Przesmacznie zapraszamy!

pomorska.TV

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook