Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 6. Sezon 1.

Prowadzący
Piotr Małecki
Zdjęcia
Bohumil Trunečka, Rafał Nowakowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
20:00
Gatunek
celebirty show, kulinarny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Media od kuchni

Grill... To nie tylko jedna z najpopularniejszych w naszym kraju form towarzyskiego spędzania czasu, ale także cała już kultura kulinarna. Kultura, która do nas zawitała stosunkowo niedawno, ale która w ciągu ostatnich lat nadrobiła straty i przegoniła takie potęgi grilla jak USA czy Niemcy. Któż nie zna szaszłyków, kiełbasek, ryb czy ziemniaków z grilla...? Ale znać - nie znaczy: znać się. Jak grilować smacznie, zdrowo i oryginalnie ? To zadanie dla naszej nowej redakcji smakoszy: Tomasza Olszewskiego, dziennikarza Radia Gdańsk, a zarazem muzyka estradowego oraz Wiktora Batera, wieloletniego korespondenta wojennego i redaktora naczelnego pomorska.TV. Zespół poprowadzi Witek Wesołowski, szef kuchni restauracji VNS. Przesmacznie zapraszamy!

pomorska.TV

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook