Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 7. Sezon 1.

Prowadzący
Piotr Małecki
Zdjęcia
Bohumil Trunečka, Rafał Nowakowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
15:00

Media na grillu

Grillowania ciąg dalszy. Tym razem nasi prasowi eksperci zajmą się łososiem i... co nietypowe - owocami. Jeżeli łosoś z grilla nie budzi zdziwienia, o tyle grillowanie owoców już tak. To trochę tak, jakby pisać felieton o stawach rybnych podsumowując go obrazkiem z hodowli kaszubskich truskawek. Karkołomne..? Nasza kulinarna redakcja sprosta i takiemu wyzwaniu. Owocowemu deserowi z grilla stawi czoła Tomasz Olszewski, dziennikarz Radia Gdańsk. W poprzednim odcinku poradził sobie z dziczyzną. Tym razem na jego ruszcie m.in. banany i ananas, podlane musem malinowym. Z dodatkiem nadzwyczajnym...! Wiktor Bater, naczelny pomorska.TV, łapie (natomiast) złotą - a raczej: różową - rybkę. Spełnić ona ma nie tyle jego, ile smakoszy kulinarne życzenia. Czy sprosta - wszystko w rękach Wiktora...

pomorska.TV

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook