Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 5. Sezon 1.

Prowadzący
Piotr Małecki
Zdjęcia
Bohumil Trunečka, Rafał Nowakowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
19:00
Gatunek
celebirty show, rozrywkowy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Kuchnia włoska

Jedna z najpopularniejszych kuchni świata, a z pewnością top3 starego kontynentu i kultury zachodniej. Potraficie przyrządzić spaghetti, lasagne, lepszą lub gorszą pizze, risotto i jeszcze kilka potraw z półwyspu Apenińskiego, prawda? To oczywiste... Właśnie z tego powodu nie chcieliśmy żeby odcinek był taki przewidywalny. Podnieśliśmy sobie poprzeczkę i przygotowaliśmy coś wyjątkowego, a jak wiadomo każda wyjątkowa potrawa wiąże się z pewnym ryzykiem, że komuś może nie przypaść do gustu. Podobnie jest z tymi daniami, ale w ich przygotowaniu pomógł nam specjalista do spraw kuchni morza śródziemnego - szef kuchni włoskiej restauracji Fellini! Port Rumia czeka, Michał Wlazło gotowy do gotowania, a więc przesmacznie zapraszamy!

pomorska.TV

  • Gość03.06.2014, godz. 15:18
    Rumi piszę się przez jedno "i"
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook