Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Pomorski Live Cooking

Liczba odcinków
7
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Gatunek
rozrywkowy, kulinarny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Gotować każdy może

 W myśl słów "śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej..." postanowiliśmy zaprosić do programu kulinarnego znanych gości, którzy nie mają zbyt dużego doświadczenia z wyluzowaną kaczką, timbalikami, klarowanym masłem, czy z blanszowanymi warzywami. No dobra, bądźmy szczerzy... Większość z nich nawet nie wie co oznaczają te egzotyczne terminy kucharskie. Na szczęście swoją mentorską pomocą wesprą ich profesjonaliści z branży, którzy w kulinarnym evencie na żywo, przed publicznością pokażą tajniki sztuki gotowania. W każdym odcinku Pomorskiego Live Cookingu zmieniamy lokalizację i zapraszamy nowych gości ze świata sportu, kultury i rozrywki. Czy wiedzieliście, że Artur Siódmiak, Wicemistrz Świata w Piłce Ręcznej preferuje kuchnię włoską i hiszpańską? Albo, że groźny zawodnik MMA, Bartosz 'Hulk' Chyrek był niegdyś baristą? Zobaczcie jak znani i lubiani mieszkańcy Pomorza radzą sobie za kuchennym stołem i sprawdźcie co uwielbiają jeść na co dzień!

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook