Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Włoski smak, włoski aromat i oczywiście włoski kucharz. Kolejne smaczności!

Tym razem dopłynęliśmy do Portu Rumia. Ekipa pomorska.TV rozstawiła stoły kuchenne, zaprzęgła do współpracy świetnego szefa kuchni restauracji Fellini i wraz z gośćmi ugotowała coś z menu śródziemnomorskiego. Czy świetnie wyglądało? To sprawdźcie na zdjęciach poniżej... Czy zdrowe? ... A czy owoce morza mogą nie być? Czy smaczne? Tego akurat się nie dowiecie, póki nie spróbujecie ugotować czegoś podobnego. Wyczekujcie najbliższego odcinka.

 

LC-5-pt3

PLC5-KuchniaWloska2

PLC5-KuchniaWloska

pomorska.TV

Komentarze (0):Kolejne święta i przyjemności kulinarne. Oczywiście sernik, a co jeszcze?

Sernik, kaczka z pieca, rolada z łososia i faszerowane jajka. Jednymi słowy - zacnie. Jeśli nie byliście w Parku Handlowym Matarnia podczas ewentu, to powinniście żałować. Tylu pyszności w jednym miejscu jeszcze nie było! W kulinarne szranki tym razem stanął Dawid Lorentowicz, rugbysta Gdańskiej Lechii oraz Lech Bednarek, mistrz świata morsów! 

 

PLC-4a

PLC-4b

pomorska.TV

Komentarze (0):Zbliża się koniec miesiąca, więc czas na Live Cooking. Tym razem na zdrowo.

Goście w postaci sportowców, to dotychczasowo stały punkt naszego programu i tym razem nie było inaczej. Ze zdrową żywnością, jak co dzień zmierzył się zawodnik MMA, Bartosz 'Hulk' Chyrek oraz tancerka, Katarzyna Gełdon. Jak im poszło i czy było bardzo zielono? Tego dowiecie się w najbliższym odcinku Pomorskie Live Cookingu.

 

 

PLC-3a

PLC-3c

PLC-3b

 

pomorska.TV

Komentarze (0):Karnawał trwa, ale czy znasz jakieś typowe karnawałowe potrawy?

Drugi kulinarny ewent zakończony, czas złożyć małą relację. Tym razem naszymi bohaterami byli rugbyści Gdańskiej Lechii, a co udało się ugotować? Tego w szczegółach dowiecie się w najbliższym odcinku, ale jak widać po zdjęciach - było przesmacznie!

 

PLC-2a

PLC-2b

pomorska.TV

Komentarze (0):Boże Narodzenie tuż tuż, więc wypadałoby nieco pomęczyć się w kuchni.

Świąteczna atmosfera panuje od kilku dni, w galeriach handlowych pojawiły się pierwsze choinki, a my zrealizowaliśmy pierwszy program kulinarny w charakterze świątecznym! Pomorski Live Cooking to nowy program kulinarny, w którym gotujemy na żywo przed publicznością w towarzystwie znanych osobistości. W pierwszym odcinku wystąpi między innymi Artur Siódmiak, znany szczypiornista z naszego regionu i wicemistrz Europy. Wyczekujcie pilotażowego odcinka programu!

 

PLC4

PLC1

PLC5

PLC3

 

pomorska.TV

Komentarze (0):facebook