Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 11. Sezon 1.

Prowadzący
Michał Kwaśnik
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
4:17
Gatunek
rozrywkowy, kulinarny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Tatar rybny. Odc. 11

Mawiają, że na wybrzeżu robi się najlepsze tatary rybne. Podczas przygotowywania tego dania należy pamiętać o balansie pomiędzy delikatnym smakiem ryby a całą resztą.

pomorska.tv

  • Paweł-Małopolanin22.01.2016, godz. 18:38
    stosunek wstępu, przerywnika w trakcie trwania programu do samego pichcenia jest zbyt duży... Reklama przed- OK, lokowanie produktu- OK, ale te same ujęcia ulic i kamienic nużą i irytują. Merytoryka i profeska Kwasiora rewelka, intro super, muzyka podobnie ale zrażają w/w ujęcia
  • Juve28.01.2016, godz. 12:11
    Kuchnia super jak zawsze. Oglądam wszystkie twoje filmy tu i na YT ale w tym filmie mnie zawiodłeś. Złamałeś swoją zasadę którą mnie nauczyłeś. Pieprz ? co ty zrobiłeś z pieprzem? A gdzie szkoła nie dawania pieprzu z paczki mielonego?
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook