Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 8. Sezon 1.

Prowadzący
Michał Kwaśnik
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
4:45
Gatunek
rozrywkowy, kulinarny
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Łosoś solony po rybacku. Odc. 8

Dawniej Kaszubi z półwyspu helskiego oraz okolicznych rybackich wiosek zakładali maszoperie, aby wspólnie łowić ryby. Między innymi łososie. Sposobów na konserwowanie było wiele: wędzenie na ciepło, na zimno, suszenie czy solenie ryb. Właśnie dzięki temu ostatniemu powstała ta potrawa - łosoś solony po rybacku, którą przygotuje  Michał Kwaśnik w ósmym odcinku Jak Smakuje Pomorze.

pomorska.tv

  • Johnny10.01.2016, godz. 14:22
    montażysta trochę poleciał :D
  • Johnny10.01.2016, godz. 14:22
    montażysta trochę poleciał :D
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook