Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 8. Sezon 1.

Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
8:00
Gatunek
rozrywkowy, restauratorski
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Tawerna Dominikańska

Tawerna Dominikańska, to restauracja położona nad samą Motławą w centrum gdańskiej starówki. Wizytówką tego miejsca jest świeża ryba, którą każdego poranka dostarczają rybacy za pomoc wspomnianej Motławy, czego dowodem jest wystawiana przed lokal lodówka z tymi morskimi stworzeniami. Kameralne wnętrza, nastrojowa muzyka oraz doskonałe widoki rozciągające się za oknem, to dodatkowe atuty obok najważniejszego - kuchni staropolskiej z silnym fundamentem dań rybnych.

 

pomorska.tv

  • Gość06.07.2015, godz. 17:05
    Byliśmy ostatnio z rodziną, świetne jedzenie!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook