Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 9. Sezon 1.

Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
7:45
Gatunek
rozrywkowy, restauratorski
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Restauracja Baryłka

Restauracja Baryłka usytuowana jest przy jednej z piękniejszych ulic Gdańska - nad Motławą, niedaleko Żurawia.  Gości przyjmuje już od 1992 r. i specjalizuje się w kuchni polskiej z dużym wyborem mięs i świeżych ryb prosto od rybaków. Kilkupoziomowy lokal zaskauje innym wystrojem na każdym z pięter. Dopracowanie szczegółów w każdym aspekcie to przysłowiowy konik właściciela lokalu, który ceni sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta.

 

 

 

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook