Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 14. Sezon 1.

Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Piotr Stolc
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
7:15
Gatunek
rozrywkowy, restauratorski
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Bistro Kuchnia Popówka

W samym centrum Gdańska, niedaleko Politechniki mieści się Bistro Kuchnia Popówka.

Lokal tętni życiem szczególnie w porze lunchowej, kiedy możemy skosztować specjałów kuchni litewskiej, karaimskiej oraz polskiej. Codziennie w menu pojawiają się inne potrawy a przemiłych właścicieli lokalu możemy spotkać w kuchni, gdzie wprowadzaja w życie nowo wymyślone przepisy.

Czym charakteryzują się tradycyjne kibiny? Odpowiedź już w tym odcinku! Dajcie się rozsmakować!

Adam Puciłowski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook