Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 3. Sezon 1.

Reżyseria
Leszek Cmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
8:00
Gatunek
rozrywkowy, restauratorski
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Restauracja Kresowa

Restauracja Kresowa to lokal usytuowany w samym sercu gdańskiego Starego Miasta. W tym niezwykle oryginalnym i przytulnym miejscu serwowane są dania kuchni rosyjskiej oraz inspirowane kuchnią Kresów gdzie jak w tyglu, mieszały się wpływy tradycji kulinarnej Polski i Litwy, Rosji i Ukrainy. Dziś przeniesiemy się do odległej krainy smaku, z której pochodzi Pani Tatiana Otwinowska, właścicielka restauracji.

pomorska.tv

  • Gość19.10.2015, godz. 17:29
    Patrząc na obfitość karty można wywnioskować, że wszystko tam jest robione z mrożonki, a czytając opinie ludzi o restauracji (prawie wyłącznie negatywne) odchodzi mi wszelka ochota, żeby tam zjeść.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook