Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 1. Sezon 1.

Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
8:00
Gatunek
rozrywkowy, restauratorski
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Grono Złota Jesień

W samym sercu Kartuz, nad malowniczo położonym jeziorem Karczemnym, znajduje się restauracja wyjątkowa. Grono Złota Jesień stawia na przyjaciół i więź, która tworzy się między gośćmi przekraczającymi próg lokalu, a sympatyczną obsługą i pełnym pasji szefami kuchni. Osiągnięcie tego jest nie lada wyzwaniem, ale dzięki różnorodności potraw i ciepłej, rodzinnej atmosferze, z twarzy każdego odwiedzającego nie schodzi uśmiech nawet po opuszczeniu lokalu.

pomorska.tv

  • Gość08.06.2015, godz. 20:45
    Brawo Patryk ;D
  • Gość09.06.2015, godz. 08:54
    Grono-super Patryk super .
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook