Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 4. Sezon 1.

Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
8:00
Gatunek
rozrywkowy, restauratorski
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Checz Rybacka

Wieś Borowo to wizytówka Kaszub położona w gminie Kartuzy. Właśnie tam znajduje się restauracja, której nazwa wywodzi się z języka kaszubskiego i oznacza „rybacki dom”. Checz Rybacka od wejścia wita gości klimatycznym wystrojem, w którego skład wchodzą akwaria i sieci, które mają odzwierciedlać tutejsze specjały, czyli dania rybne. Samodzielnie skomponowane potrawy z rozmaitych gatunków słodko i słonowodnych ryb i inspiracje z różnych zakątków świata jakie zwiedzili właściciele - sprawią, że każdy, kto przekroczy próg „Checzy” - zrobi to jeszcze niejeden raz.

pomorska.tv

  • Gość29.10.2015, godz. 22:22
    ryba slodkowodna polączona z owocami morza. Dwa grzybki w barszcz a raczej pieczarka z grzybem leśnym
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook