Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 5. Sezon 1.

Reżyseria
Adam Puciłowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
7:00
Gatunek
rozrywkowy, restauratorski
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Bellevue

Restauracja Bellevue to miejsce wyjątkowe. Wystrój lokalu i kuchnia zainspirowane są podróżami właścicieli po całym świecie. Eksperymenty kulinarne oraz autorskie podejście do przygotowywania nowych potraw to domena Bellevue, ale zanim skosztujemy wyśmienitych potraw, w pierwszej kolejności dostrzegamy ciekawą aranżację wnętrza - przeróżne widokówki z miejsc podróży, dostarczane również przez klientów restaruacji. Wszystko to komponuje się w jedną wielką podróż po świecie smaków i urokliwych terenów.

 

pomorska.tv

  • Gość05.10.2015, godz. 12:10
    bernez to tak na skróty :)) troche......... ...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook