Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 2. Sezon 1.

Reżyseria
Paweł Galikowski
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
8:00
Gatunek
rozrywkowy, restauratorski
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Barracuda

Gdyńska restauracja Barracuda położona przy nadmorskim bulwarze, kusi spacerowiczów swoimi zapachami przez cały rok. Poza sezonem stanowi doskonałe schronienie przed mroźną bryzą bałtyku, a jej przytulne wnętrze stylizowane na kajutę okrętową nie wypuszcza z ramion zgłodniałych przechodniów, nim ci nie skosztują dobroci szefa kuchni. Połączenie sezonowości i autorskich przepisów podanych z dbałością o najmniejszy szczegół, to wizytówka tego miejsca.

pomorska.tv

  • Gość29.10.2015, godz. 22:15
    smażenie ryby od strony miesa ,a nie skóry i przyprawianie skóry? Skóry ryby i tak się nie je.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook