Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 15. Sezon 1.

Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
7:14
Gatunek
rozrywkowy, restauratorski
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Restauracja Brasserie D'Or

Villa Antonina to hotel kameralnie usytuowany w Dolnym Sopocie. Swoim gościom proponuje wykwintne potrawy
serwowane w restauracji hotelowej Brasserie D'Or. Wystrój lokalu przenosi swoich gości w czasy XVIII-wiecznej Francji, sprzyja relaksowi w gronie przyjaciół i rodziny, ale również jest idealnym miejscem na spotkanie biznesowe. Dania przygotowane przez szefa kuchni składają się z świeżych i oryginalnych produktów, przyrządzone przy użyciu najnowoczesniejszych urządzeń i technologii.
Czy i tym razem damy się rozsmakować?

Adam Puciłowski

  • Gość29.10.2015, godz. 16:16
    podobaja mi sie te niedomyte garnki to takie typowe polskie :-)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook