Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Daj Się Rozsmakować

Liczba odcinków
16
Scenariusz
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka, Paweł Galikowski
Produkcja
Baltic Media Group Sp. o.o.
Długość
8:00
Gatunek
rozrywkowy, restauratorski
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Oblicza pomorskich restauracji

Mistrzów odpowiedzialnych za bukiet zapachów kuszących nie tylko tłumnie napływających turystów, ale i lokalnych miłośników kulinarnych wrażeń. W każdym odcinku odwiedzamy jedną restaurację, poznajemy historię jej powstania i fascynujące anegdoty, ale przede wszystkim ludzi ktorzy ją stworzyli oraz to, co oddaje sedno tytułu, czyli sztandardowe potrawy i wyjątkowość menu. Przypominamy, że za każdą restauracją stoi człowiek, jego pasje, marzenia oraz talenty. Pokazujemy, gdzie warto Dać Się Rozsmakować!

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook