Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Wielkie emocje na parkurze sopockiego Hipodromu!

Już w najbliższy piątek startują drugie w tym sezonie Halowe Zawody Ogólnopolskie w skokach przez przeszkody, które odbędą się oczywiście na sopockim Hipodromie i potrwają do niedzieli.

W ciągu trzech dni rozegranych zostanie 15 konkursów, które odbywać się będą na poziomach Małej, Średniej i Dużej Rundy. Podczas tej ostatniej najwyższy drąg zostanie umieszczony odpowiednio 130 i 140 cm nad podłożem.

Baner

Zawody Ogólnopolskie rozgrywane w Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu będą także drugą Eliminacją Halowego Pucharu Polski. Łącznie na staracie ma się stawić ponad 100 zawodników z całego kraju. Swój udział zapowiedzieli już m.in.: Weronika Wilska, Grzegorz Psiuk, Jacek Zagor. Będą oni rywalizować o nagrody, których łączna pula wynosi aż 60 000 zł. Podczas skokowego weekendu odbędą się także Zawody Regionalne w klasach L i P.

Zapowiada się wspaniałe sportowe widowisko, a kibiców czekają na pewno wielkie emocje. Wstęp na imprezę jest darmowy. Zawody odbędą się na Hali Pomarańczowej sopockiego Hipodromu. Wejście na teren obiektu zlokalizowane jest od strony ulicy Łokietka, vis a vis Ergo Areny.

Patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Sportu oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Marszałek Województwa Pomorskiego i Wojewoda Pomorski. 

 

Więcej na www.hipodrom.sopot.pl i JumpOffSopot

baner2

 

  

Rajmund Gierszewski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook