Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

WSpinacz w BlokFicie

Spinacz Za Marzenie. To fundacja, która rozpoczynając swoją działalność postawiła realizować jasno określone cele.

- Chcemy pomagać dzieciom, rozwijać się i spełniać marzenia. Pomagamy finansowo natomiast zbiórki pieniędzy prowadzimy w nietypowy sposób, ponieważ chodzi o to, żeby się wymieniać przedmiotami - tłumaczy Łukasz Skiba z fundacji Spinacz Za Marzenie.

W Gdańskim Blockficie odbył się finał konkursu wSpinacz, podczas którego fundacja oprócz nagrodzenia zwycięzców chciała również zaprezentować pracę fundacji i sposoby realizacji jej założeń.

- Propagowanie naszej działalności, żeby ludzie dowiedzieli się o tym, że w ogóle istniejemy - mówi Kosma Wilk, Prezes Fundacji Spinacz Za Marzenie

Istnieją i działają. Dzięki propagowaniu idei wymiany przedmiotów fundacja Spinacz może się angażować w nowe projekty.

- Naszym pierwszym projektem jest Mrowiskowo Rowerowo. Będziemy finansować serwis rowerów dla dzieciaków - dodaje Kosma Wilk.

To na dobry początek, bo członkowie fundacji wiedzą, że ambicja i możliwość rozwoju to wartości, które można zamienić w wiele sukcesów.

Bartek Kucharski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook