Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Turystyka medyczna nad polskim morzem? Tak

Perspektywy rozwoju przemysłu zdrowia na obszarze Nadmorskiego Obszaru Usługowego NORDA. Pod tym hasłem odbyła się międzynarodowa konferencja w Gdyńskim Centrum Filmowym.

- Projekt NORDA ma za zadanie zaktywizować gminy północnej części woj. pomorskiego, zintegrować je i wykorzystać ich możliwości dla wspólnego celu - mówi Andrzej Sokołowski, prezes OSSP.

Konferencja była zaproszeniem do dialogu na temat trendów rynkowych, doświadczeń i możliwości  rozwoju przemysłu zdrowia, turystyki medycznej i pokrewnych jej branż na terenie Pomorza.

- Po pierwsze mamy niezwykłe walory geograficzno-krajobrazowe i powinniśmy je wykorzystywać. po drugie mamy do czynienia z bardzo dobrym kapitałem ludzkim, mamy bardzo dobrych specjalistów - Katarzyna Gruszecka - Spychała, wiceprezydeny Miasta Gdyni.

Uczestnicy spotkania zdobytą tu wiedzę  z pewnością będą mogli wykorzystać w przyszłości. Bo kluczem do rozwoju turystyki medycznej jest właśnie współpraca rozmaitych branż.

Szczegóły w materiale.

Martyna Wolak

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook