Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Charytatywna wystawa choinek

Świąteczne drzewka inne niż wszystkie. Pokazują je organizatorzy drugiej edycji Charytatywnej Wystawy Choinek. W Parku Handlowym Matarnia w Gdańsku firmy i instytucje zaproszone do udziału w tej niezwykłej akcji tworzą swoje świąteczne wizytówki.

- Takich wystaw w Polsce nie ma, jesteśmy jedyni. Druga wyjątkowość polega na tym, że firmy, przyjaciele Fundacji Hospicyjnej fundują choinki lub inne potrzebne fundacji przedmioty. W zamian za to prezentują swoją firmę na tej wystawie - mówi Ewelina Ewertowska, metropoliadzieci.pl

charytatywna wystawa choinek ma nie tylko wprowadzić w świąteczną atmosferę pomocy, ale również, w oryginalny sposób przybliżyć działalność pomorskich firm.

- Zostaliśmy tu zaproszeni przez Fundację Hospicyjną. Grupa "Trefl" lubi pomagać potrzebującym. Święta są takim okresem, w którym robi się to jeszcze chętniej. - tłumaczy Anna Jędrzejkowska, Specjalista ds. marketingu grupy "Trefl"

Choinki można oglądać bezpłatnie jeszcze przez miesiąc.

Bartek Kucharski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook