Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Ferie z robotami

Roboty i spółka. Takie warsztaty to doskonały pomysł na spędzenie ferii. Bo gdy śniegu nie ma za oknem, wystarczy wziąć klocki i do dzieła. Z naszą kamerą odwiedziliśmy Szkołę Podstawową nr 12 w Gdańsku.

- Sama technika łączenia klocków jest prosta, później uczymy programowania, a następnie zgrywamy to wszystko na robota i w zależności od upodobań można nim sterować, może sam jeździć lub omijać przeszkody - możliwości są nieograniczone - tłumaczy Mateusz Hajdel z Robotów i Spółki.

Nauka przez zabawę

Ferie z robotami to świetne połączenie nauki i zabawy. W tym roku pięciodniowe warsztaty inspirowane są tematyką "Gwiezdnych Wojen". Tutaj każde dziecko może odkryć w sobie geniusza.

- Przede wszystkim dzieci robią coś, co pozwala im się bardzo mocno rozwijać, budują roboty, które walczą ze sobą i są w stanie je nawet zdetonować, przeprowadzamy także pokazy eksperymentów chemicznych - mówi Ewa Skrzypczak z Robotów i Spółki.

Teraz warsztaty będą odbywały się w Żukowie oraz w Szkole Podstawowej nr 39 w Gdańsku Wrzeszczu.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook