Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Zakochaj się w tym głosie...

Przepiękny głos, niezwykła muzyka. Taki jest Kortez. Artysta wystąpił w gdańskim klubie B90 w ramach trzeciej odsłony wydarzenia "Stoczniuj, leżakuj, dokuj". Muzyk zaprezentował materiał ze swojej debiutanckiej płyty "Bumerang". To intymny zbiór opowiadań o miłości.

- Każdy się z tym w życiu stykał, ma z tym jakieś problemy albo przemyślenia. Wszystko w zasadzie opiera się na miłości i jej braku - mówi Kortez, muzyk.

Kortez zaczął śpiewać kilka lat temu. A że była to dobra decyzja, nikogo nie trzeba przekonywać. Jego piosenki z koncertu na koncert podbijają serca kolejnych fanów. W B90, zestawione z kolorowym światłem i leżakami, wprowadziły publiczność w niezwykły nastrój.

Śpiewam i tego nie żałuję

Kortez, oprócz tego, że śpiewa, potrafi także grać na puzonie i pianinie. To właśnie muzyka klasyczna i emocje z nią związane są bardzo bliskie temu artyście. Jednak to jego głos przyniósł mu sukces w muzyczne karierze.

Debiutancka płyta Korteza to jeden z najlepiej przyjętych albumów ostatnich lat. Kolejne koncerty muzyk zagra w Łodzi i w Toruniu.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook