Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Zabawa muzyką

Trio Per Ka zmienia stylistykę. Wraz z grupą utalentowanych muzyków koncertują teraz dwie dziewczyny z fundacji MUSICAMP. To Paulina Wojtowicz i Agata Walczak. Ich niesamowita barwa głosu sprawia, że trzeba ich posłuchać.

- Trzy niesamowite osobowości spotykające się na scenie i niesamowici muzycy tworzący coś wspaniałego; to że możemy z nimi zaśpiewać jest naprawdę czymś rewelacyjnym, czujemy się wyróżnione i mamy nadzieję, że przerodzi się to w dalszą współpracę - mówi Agata Walczak z fundacji MUSICAMP.

Jaką niespodziankę przygotowuje teraz fanom zespół Trio Per Ka? Szczegóły w materiale.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook