Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Warsztaty dla kobiet w ciąży

Spotkanie odbyło się w ramach Kampanii Bezpieczny Maluch. Podczas warsztatów przyszli rodzice mogli dowiedzieć się mi.n.  jak w prawidłowy sposób zapiąć dziecko w foteliku zapewniając mu maksimum bezpieczeństwa i komfortu.

- Jest to największa w Polsce kampania edukacyjna obejmująca wszystkie większe miasta. Gówne tematy tej akcji to edukacja z zakresu bezpieczeństwa - mówi Kamil Kasiak, organizator

Na tych warsztatach ratownicy medyczni wyjaśniali również jak powinna wyglądać pierwsza pomoc u niemowląt i kobiet w ciąży.

- Różnica polega na tym, że kiedy kobieta w ciąży traci przytomność musimy ułożyć ją na plecach i obrócić  na lewy bok, tak żeby odciążyć macicę by nie uciskała głównego naczynia, żyły głównej dolnej - mówi Grzegorz Książek , ratownik medyczny

Takie informacje są niezykle cenne dla przyszłych rodziców. Zdobyta wiedza Pozwala zachować zimną krew i podjąć działania w chwili zagrożenia życia ich dziecka. Kolejne warsztaty odbędą się już w maju.

Szczegóły w materiale.

Martyna Wolak

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook