Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Trio Per Ka - nowa odsłona

Trio Per Ka jakiego nie znacie. W gdańskim klubie Buffet młodzi muzycy wystąpili w towarzystwie Pauliny Wojtowicz i Agaty Walczak, które tego wieczoru zaczarowały publiczność niezwykłymi głosami.

- Trzy niesamowite osobowości spotykające się na scenie i niesamowici muzycy tworzący coś wspaniałego; to że możemy z nimi zaśpiewać jest naprawdę czymś rewelacyjnym, czujemy się wyróżnione i mamy nadzieję, że przerodzi się to w dalszą współpracę - mówi Agata Walczak z fundacji MUSICAMP.

A dziewczyny trafiły do zespołu Trio Per Ka nieprzypadkowo.

- Nawiązaliśmy współpracę z fundacją MUSICAMP, są tam różne osobowości: muzycy, artyści, aktorzy, wokaliści - tłumaczy Natalia Chojnowska, menadżerka zespołu Trio Per Ka.

Oprócz występu z wokalistkami, artyści zaprezentowali też i swoje kompozycje. Na scenie, jak zwykle, dużo się działo. Teraz zespół przygotowuje fanom niespodziankę.

- W pierwszej kolejności chcemy nagrać singiel, może płytę i ruszyć z jej promocją - mówi Tomasz Myszk z zespołu Trio Per Ka.

I chociaż przed tymi muzykami jeszcze długa droga do światowego sukcesu, to ciężko na niego pracują. Co słychać z koncertu na koncert.

- Oprócz tego, że chłopaki grają na takich instrumentach, które ludzie pewnie kojarzą z koncertów zespołów rozrywkowych, to też mogą zobaczyć coś nietypowego - mówi Paulina Wojtowicz z fundacji MUSICAMP.

Muzyka to największa pasja tych młodych ludzi. Ich umiejętności pokazują, że zdecydowanie możemy się nimi pochwalić.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook