Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Te okulary dodadzą Ci trochę tajemniczości

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne. Sprawdziliśmy, co w tym sezonie proponują najwięksi projektanci mody. Ciężkie i masywne oprawki zastępują oni tymi lżejszymi. Dodatkowo pojawiają się także okrągłe kształty. To jednak nie koniec nowości.

- Szkła są nie tylko barwione i z polaryzacją, ale mają także lustrzaną powłokę - mówi Katarzyna Olszewska, dyrektor Ocular Canada.

Na takie rozwiązania stawiają Tom Ford, Dior, Ray Ban, Versace i Maui Jim. Ta amerykańska marka wyróżnia się jeszcze z jednego powodu.

- Wszystkie okulary mają polaryzację, nawet podwójną, nakładaną na soczewkę od góry i od dołu, co zapewnia oczom komfort. Dzięki temu eliminowane są wszystkie olśnienia i odblaski - mówi Katarzyna Wierzchowska, kierownik salonu optycznego Ocular Canada w Galerii Przymorze.

Okulary nadają nam stylu i wyróżniają nas z tłumu. A w najnowszych modelach z pewnością nikt nie pozostanie niezauważony.

Patrycja Cybulska

  • m21.04.2016, godz. 22:10
    skończcie już z tą pomorską...
    • Ktos21.04.2016, godz. 22:14
      Popieram :) same sponsorowane materiały ...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook