Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Rickshav - eksperymenty wzbogacone pięknym wokalem

W ich repertuarze znajdziemy nie tylko chwytliwe radiowe numery, ale też i takie, w których nie brakuje ciężkiego brzmienia. To trójmiejski zespół Rickshav. Obecnie muzycy pracują nad nowym albumem, a ich najnowsza piosenka to "Obsesja".

- To jest oczywiście o relacjach; trzeba jej sobie poszukać, a to już niebawem, bo właśnie wchodzimy do studia z nowym materiałem i "Obsesją" - mówi Robert Zalewski z Rickshav.

Jakie jeszcze niespodzianki przygotowali fanom muzycy? Szczegóły w materiale.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook