Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Restaurant Week w Trójmieście

Z okazji Restaurant Week najlepsze autorskie restauracje przygotowały specjalnie skomponowane menu. Wszystkie osoby, które zdecydowały się przyjść na festiwal do wybranego przez siebie lokalu, miały się w czym rozsmakować.

- Przygotowaliśmy dwie opcje: jedną wegańską, a drugą mięsożerną. Wegańska to assiette ze szparagów, mięsożerna to szprotki, które poławialiśmy na Półwyspie Helskim, z grzanką i sałatka z delikatnym dressingiem - wymienia Michał Rogoś z klubokawiarni Dwie Zmiany.

Do tego kolejna sałatka lub mięso, co kto woli zjeść, i deser. Jednak w tej klubokawiarni liczy się nie tylko jedzenie.

- Mamy wernisaże, warsztaty dla dzieci, dorosłych i seniorów, spotkania autorskie, ciche koncerty - mówi Maciej Salamon, menadżer klubokawiarni Dwie Zmiany.

Czyli od wyboru do koloru. Takie festiwale to świetna okazja, by poznać smaki najlepszych restauracji. A było czego próbować.

- Mamy swoich stałych klientów i tworzymy wielką rodzinę, w pracy skupiam się głównie na tym, by odwiedzający nas goście czuli się wyróżnieni - mówi Gabriela Wasilewska, kelnerka w klubokawiarni Dwie Zmiany.

W Restaurant Week od 2014 roku biorą udział najlepsze restauracje polskich miast. Najbliższy festiwal odbędzie się na początku czerwca.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook