Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Ogromny wybór dla przyszłych małżeństw

Piękne suknie, dekoracje i wiele więcej. Osoby, które uważają, że najtrudniejszym etapem związku jest wymyślenie oryginalnych oświadczyn, na weekendowych targach ślubnych doznały prawdziwego szoku. Tam przyszli nowożeńcy mieli w czym wybierać.

- Każda dziewczyna jest inna, każda oczekuje czegoś innego. Jednym podobają się księżniczki, innym rybki, a niektóre wolą typ grecki - wylicza Alicja Brzezińska, jedna z wystawczyń.


A w tym, podobno najważniejszym dniu życia, warto zadbać o każdy szczegół. Nie tylko o zjawiskową suknię.

- Przygotowaliśmy bardzo ciekawy program artystyczny. Nie tylko występy gwiazd, ale również pokazy mody, makijażu, fryzur i sztuki barmańskiej - mówi Joanna Jagiełło, organizator targów.

Barman na weselu, dla wielu tradycjonalistów, jest jeszcze egzotyką. To jednak coraz popularniejszy trend.

- Wychodzimy ze stereotypu, że wesele to tylko typowe "picie wódki" - mówi Filip Ciszkowski, barman.

Na przygotowanie uroczystości warto wydać kilka baniek, jednak dobrym rozwiązaniem będą również i takie...mydlane

- Wytwornica baniek często towarzyszy parom młodym podczas pierwszego tańca i wychodzenia z kościoła - tłumaczy Joanna Zajęcka, wystawczyni.

A do nowego etapu życia, warto się dobrze przygotować, by już na samym początku nie zaliczyć falstartu.

Bartek Kucharski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook