Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Kulinarne show w Gdańsku

Mnóstwo smaków, kolorowe atrakcje i przepyszne dania. Tak w Gdańsku wyglądał "Weekend za pół ceny". Szefowie kuchni z całego kraju przyciągnęli tłumy głodnych mieszkańców i turystów. To dla nich opracowane zostały specjalne potrawy.

Podczas tego wydarzenia w kuchni zmierzyli się ze sobą włodarze miast i uczestniczki programu "Master Chef": Barbara Ritz i Zuzanna Harapkiewicz. Emocji nie brakowało.

"Weekend za pół ceny" to jednak nie tylko kulinarne show. Specjalne menu na tę okazję przygotowali także gdańscy restauratorzy. Odnalezienie ulubionego lokalu ułatwiała mobilna mapa.

Ta akcja od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem. To właśnie wtedy gdańszczanie i turyści mogą poznać niezwykłe miejsca i spróbować wyśmienitych potraw.

W "Weekendzie za pół ceny" wszyscy zdecydowanie dali się rozsmakować. Akcja odbyła się po raz ósmy.

Patrycja Cybulska

  • Olo30.04.2016, godz. 00:13
    Z Filharmonii nie ma widoku na Stare Miasto tylko Główne. Ale pan chyba nietutejszy... albo nie ma znaczenia na co jest ten widok...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook