Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Dzień Dziecka w Gdyni

Dzień dziecka w Gdyni. Tego dnia Park Rady Europy zamienił się w bajkowe miejsce pełne tajemniczych zakamarków i niespodzianek dla najmłodszych.

- Działa fantastyczna scena, która jest nowością w naszym Dniu Dziecka. Mamy naprawdę profesjonalną scenę, na której występują dzieci, które mają coś do pokazania. Spiewają, tańczą, grają na instrumentach, mówi Beata Szadziul, Pełnomocnik Prezydenta Gdyni ds. Rodziny

Na terenie Parku znajdowało się wiele stoisk, gdzie dzieci mogły malować, pograć w gry planszowe, czy poukładać puzzle.

- Są puzzle, puzzle piankowe czy malowanie buziek . W tym roku Trefl również postanowił wspomóc organizację tej imprezy - mówi Anna Wicenciak , firma Trefl

Szczegóły w materiale.

Martyna Wolak

  • Gość02.06.2015, godz. 16:24
    W imieniu Ambers Steel Band dziekujemy za zaproszenie i dozobaczenia za rok!
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook