Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Ciastka, ozdoby i zając, czyli Wielkanoc w Alfie

Niebawem Wielkanoc. Są jednak w Gdańsku miejsca, do których zajączek ze swoim koszyczkiem pełnym łakoci zawitał wcześniej. W Centrum Handlowym Alfa najmłodsi na nudę nie narzekali.

- Dzieci mogą piec ciasteczka albo robić ozdoby świąteczne - mówi Paulina Szczepańska, animatorka.

A te można ozdabiać na wiele sposobów.

- Wyklejamy jajka i ozdabiamy włóczką. Możemy też korzystać z dziurkaczy ze wzorkiem - tłumaczy Weronika Kmak, animatorka.

Podczas intensywnej pracy nad wielkanocnymi ozdobami można zgłodnieć. O to by było czym się posilić dzieci dbały tuż obok przygotowując ciastka. Rodzice w wielkanocnych warsztatach dostrzegali wiele pozytywów. A umiejętności nabyte podczas takich warsztatów, z pewnością przydadzą się kiedy trzeba będzie pomóc rodzicom w świątecznych przygotowaniach.

Bartek Kucharski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook