Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Ewa Ewart mistrzynią Akademii

Akademia Mistrzów w Gdańsku. Tym razem panie spotkały się z Ewą Ewart, producentką znanych na całym świecie filmów dokumentalnych. Opowiadała o życiu prywatnym, zawodowych doświadczeniach i najnowszej książce "Widziałam", w której zawarła wszystkie historie z planów filmowych.  

- Do głowy by mi nie przyszło, że ta książka zapączkuje w tego rodzaju miłe kontakty z odbiorcami; tych spotkań miałam już kilkanaście i ciągle do mnie te propozycje przychodzą - mówi Ewa Ewart, producentka filmów dokumentalnych.

I są bardzo inspirujące dla obu stron.

- Znam genezę wszystkich filmów, zmiany i decyzje w życiu Ewy, dla mnie jest inspiracją, to dzięki niej podjąłem pewne kroki - mówi Michał Starost, projektant mody.

Ubrana w zapach

Marta Siembab, jedyna w Polsce senselierka, pokazywała nie tylko, jak dobierać perfumy, ale też mówiła o roli zapachu.

- Ma moc kodowania emocji, wspomnień, zapach potrafi nas przenieść w czasy, które minęły, połączyć z osobami, których już nie ma, to także komunikat, który mówi światu coś o nas - tłumaczy Marta Siembab, senselierka.

Mistrzynie i mistrzowie

Akademia Mistrzów to spotkania kobiet biznesu, które wymieniają się swoimi doświadczeniami, pasjami i planami.

- Docieramy do grup zawodowych, tam, gdzie jest taka potrzeba, czyli do partnerów biznesowych, do partnerów naszych partnerów, bo jest to też taka forma networkingowa - mówi Barbara Wandachowicz-Kowalczyk z Akademii Mistrzów.

Ta formuła idealnie sprawdza się już 11 lat. Jej producentki: Barbara Wandachowicz-Kowalczyk, Lucyna Rawska i Agnieszka Zarembska z pasją myślą o kobietach i to dla nich poszukują nowych inspiracji.

- To jest projekt, który daje bardzo dużo motywacji, siły do działania i tak naprawdę okazuje się, że trzeba wierzyć w marzenia, bo wszystko się udaje, czego dowodem są nasze mistrzynie - mówi Lucyna Rawska z Akademii Mistrzów.

Kolejna akademia dla kobiet biznesu, nauki i sztuki odbędzie się w Łodzi. Panie spotkają się z Katarzyną Montgomery.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook